Rose (milenci)

8. srpna 2007 v 10:48 | Katka |  Rose McGowan/Paige

Milenci

Matthew Lillard
Rok:1996
1996, rok Matthewa. První její známý milenec. Hrál např. ve Scooby-Doo a s Rose ve filmu Vřískot.
  Ryan Philipe
S Ryanam údajně Rose chodila v roce 1998...Ryan byl ženatý také s Reese Witherspoon ale nedávno se rozvedli.
  Marilyn Manson
"Tancovali jsme na Iron Maiden. Potom jsem si uvědomil, že s touto sexy dívkou chci zůstat navždy..." -Marilyn o Rose
Rose poktala Marilyna Mansona, šokujícího rockera, v roce 1997. Nato spolu začali chodit a byla s ním dokonce na Marilynově velkém turné, protože se nechtěli odloučiut na více než 7 dní. Hrála taky v jeho videoklipu Coma White. V roce 1999 ji požádal o ruku. Nikdy se sice nevzali, ale koupili si spolu dům. V roce 2001 se její dlouhý vztah s Mansonem rozpadl. Prý byli každý jiný a jeho způsob života Rose moc nevyhovoval.
  Kip Pardue
Po tom co se Rose v roce 2001 rozešla z Mansonem, Rose našla novou lásku, herce Kipa Pardue. potkali se při natáčení filmu Strange Hearts. Kipova postava, Henry, neměl ve filmu záskat "tu holku", ale Kip ano, aspoň na krátkou chvíli. Ti dva spolu také hráli v roce 2002 ve filmu Vacuums.
I když je Kip ve filmovém průmyslu poměrně kátkou dobu, už natočil hodně filmů. Jestliže jste neviděli Strange hearts, můžete ho znát z filmů Thirteen, The Rules of Attraction, Driven nebo Remember the Titans. S Rose byl na premiéře filmu Driven v dubnu 2001. Asi se rozešli koncem tohoto roku.
 Ahmet Zappa
Rose pravděpodobně potkala Ahmeta na premiéře filmu Ready to Rumble, ve filmu měl malou roli pokladníka.
V prosinci roku 2001 řekla Rose magazínu Jane: "Mám dobrého přítele, se kterým se hodně směju. Je to ten nejvtipnější člověk, jakého jsem kdy v životě potkala." Bohužel to netrvalo tak dlouho, protože Rose za rok řekla tomu samému časopisu, že spolu už skončili. "nebylo to nic ošklivého. Zbožňuju ho, ale trochu jinak. Po tom, co jsem dostala zaměstnání, bála jsem se lidí, kteří mě chtěli provdat."
Po rozchodu s Rose začal Ahmet chodit s herečkou Selmou Blair. Vzali se v lednu 200
David Zinczenko
"Neměla jsem - jako správná herečka- u sebe zrovna peníze, abych zaplatila. David stál za mnou a já se otočila zeptala se: 'Omlouvám se, ale nemohla bych si od vás půjčit peníze?' Tak za mne zaplatil." -Rose Mcgowan o tom, jak potkala Davida.
Příběh jak láska začne vypůjčením peněz je tak zajímavý! Rose měla rande s 34-letým Davidem, editorem magazínu Men's Health, v druhé části roku 2002. A i přes rozdílnost jejich povah spolu vycházeli dobře. Rose říkala, že jí v těžkých chvílích podržel.
  Jensen Button
Sotva se Rose rozvedla s bývalým přítelem, začala chodit s řidičem Formule 1 Jensenem. Poznaly se v Monacu v květnu 2005. Měli spolu romantickou noc v "Columbus Hotel"
  Al Pacino
Rose chodila i s tímto velmi slavným hercem, i když je Al Pacino o hodně starší, s Rose si asi rozuměli... A navíc, oba byli ze stejné branže.
Zdroj:http://rose.charmed-mysteria.net/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama